reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© VGO System Przemysł elektroniczny | 09 listopada 2015

VIGO System pozyskał izraelskiego dystrybutora

Bi – Pol został wyłącznym dystrybutorem na terenie Izraela firmy VIGO System, producenta zaawansowanych detektorów podczerwieni.
Zawarty kontrakt dotyczy dystrybucji detektorów podczerwieni oraz dedykowanej elektroniki. - Mamy nadzieję, że nasza współpraca ułatwi dostęp do produktów oferowanych przez naszą firmę oraz zwiększy ich popularność na Bliskim Wschodzie – informuje VIGO System w komunikacie.

VIGO System jest firmą technologiczną, założoną przez grupę naukowców z Wojskowej Akademii Technicznej. Spółka działa od ponad 20 lat i zajmuje obecnie czołową pozycję na światowym rynku niechłodzonych, fotonowych detektorów podczerwieni produkowanych w technologii MOCVD (Metal Organic Chemical Vapor Deposition). Produkty VIGO System znajdują zastosowanie m.in. w sektorze obronnym, przemyśle, ochronie środowiska czy medycynie. Są także wykorzystywane w badaniach naukowych w dziedzinie spektroskopii, techniki laserowej i kontrolowanej syntezy termojądrowej. Detektory opracowane i wyprodukowane przez VIGO System pracują na pokładzie łazika Curiosity, zbudowanego na potrzeby misji marsjańskiej NASA.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2