reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Kimball Electronics Przemysł elektroniczny | 04 listopada 2015

Kimball otworzył zakład w Rumunii

Wczoraj odbyło się uroczyste otwarcie nowego zakładu firmy Kimball Electronics, zlokalizowanego w pobliżu lotniska Timisoara w Rumunii.
- Nowy oddział w Rumunii będzie doskonałym uzupełnieniem działalności w Polsce i zapewni naszym klientom dodatkowe możliwości korzystania z usług firmy w Europie – powiedział Janusz Kasprzyk, wiceprezes ds. operacji europejskich firmy Kimball.

Siedziba w Rumunii ma powierzchnię 6 150 m kw. i znajdują się w niej pomieszczenia produkcyjne, magazyn oraz laboratoria inżynieryjne i jakości. Produkcja ma się rozpocząć jeszcze pod koniec tego roku, natomiast pierwsze partie wyjadą z zakładu na początku roku 2016. Oddział Timisoara będzie obsługiwał klientów z czterech głównych branż, dla których produkuje Kimball, czyli motoryzacji, przemysłu, medycznej i bezpieczeństwa.

Polska siedziba Kimball Electronics znajduje się w Tarnowie Podgórnym. Firma w październiku tego roku obchodziła 15-lecie działalności w Polsce.© Kimball Electronics

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2