reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ZMorph Przemysł elektroniczny | 27 października 2015

ZMorph zaproszony do elitarnego Hardware Club

Polski producent drukarek 3D stawia na rozwój sprzedaży w USA i dołącza do Hardware Club, czyli prestiżowej platformy dla start-upów hardware’owych.
Hardware Club zaczynał jako mała grupa, a w tej chwili należy do niego około 150 założycieli start-upów, którzy musieli wykazać się prototypem lub wersją demonstracyjną urządzenia charakteryzującego się dużym potencjałem w branży i możliwością światowej ekspansji.

- Bardzo trudno jest dołączyć do tej prestiżowej grupy, ponieważ członkowie klubu są wybierani spośród najbardziej obiecujących start-upów na świecie – komentuje Przemek Jaworski, CEO ZMorph.

Jak poinformowała firma ZMorph, dołączenie do Hardware Club pociąga za sobą decyzję o utworzeniu oddziału spółki w kalifornijskim San Francisco. ZMorph planuje zresztą rozwój sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, w czym z pewnością pomoże umowa dystrybucyjna z amerykańską firmą DesignBox3D.

Źródło: 3Dprint.com, 3dprintingindustry.com

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-2