reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Przemysł elektroniczny | 06 października 2008

Rynek EMS zyskuje głównie dzięki popytowi na rynku elektroniki użytkowej

Według najnowszego raportu firmy badawczej Frost&Sullivan, rynek usług montażu elektronicznego jest przede wszystkim napędzany poprzez zlecenia płynące z sektora elektroniki użytkowej oraz telekomunikacji
Innym trendem na rynku EMS są próby wejścia na rynki niszowe, takie medycyna, przemysł, militaria czy lotnictwo. Nowa analiza prezentowana przez Frost&Sullivan wskazuje, iż wzrost popytu na elektronikę użytkową wymusi również zmiany strategii jej producentów.

Wzrost popytu na rynku elektroniki użytkowej zmusza firmy OEM do rozwijania (a także do produkcji) coraz to nowych produktów, ażeby sprostać rosnącym wymaganiom ze strony ich klientów. W efekcie, zdaniem analityków, firmy OEM w coraz większym stopniu będą uzależniać się od EMS w zakresie produkcji wyrobów.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1