reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Unisystem Przemysł elektroniczny | 15 października 2015

Unisystem w nowej siedzibie

Specjalizacja w dziedzinie wyświetlaczy wraz z szeregiem usług dodanych stanowią podstawowe fundamenty strategii Unisystem sp. z o.o.
W lipcu 2015 roku Unisystem przeprowadził się do nowej siedziby w Gdańsku – Osowej. Nowo wybudowany budynek składa się z 500 m2 powierzchni magazynowej oraz 500 m2 powierzchni biurowej. W nowej siedzibie firmy znalazło się też miejsce na pomieszczenia dla działu B&R, wkrótce zostanie ukończony również clean-room w standardzie ISO 7.

Wraz z przeprowadzką do nowej siedziby zmieniła się także forma prawna prowadzonej działalności, z osoby fizycznej na spółkę z ograniczoną działalnością. Zmienił się też skład właścicielski: nowym udziałowcem firmy został Kamil Kozłowski.

‘Dominującym elementem strategii naszej firmy wciąż pozostanie ścisła specjalizacja na rynku wyświetlaczy. Naszą przewagą jest nie tylko ich szeroka oferta – od najprostszych LCD-LCM po nowoczesne OLED i panele dotykowe – lecz także cały zespół usług dodanych, jakie jesteśmy w stanie zaoferować klientom’ mówi Sławomir Szweda, założyciel firmy.

‘Chcemy budować głębszą relację z klientem niż tylko dystrybucja czy utrzymanie stanu magazynowego. Firma wspiera swoich klientów w procesie projektowania modułu wyświetlacza czy panelu dotykowego, co jest coraz częstszym elementem kontraktu. Dostosowujemy nie tylko sam wyświetlacz do indywidualnej aplikacji odbiorcy, lecz jeśli zachodzi taka potrzeba, wspomagamy firmy także w projektowaniu pozostałych elementów’ dodaje Kamil Kozłowski. ‘Naturalną konsekwencją jest zarezerwowanie odpowiednich pomieszczeń nowej siedziby na dział B&R oraz planowany w najbliższym terminie clean-room, gdzie będziemy w stanie świadczyć również usługi produkcyjne’.

Poza siedzibą w Gdańsku, firma posiada przedstawicielstwa handlowe w Mielcu, Szwajcarii (w Morges koło Lozanny) oraz w Paryżu.


© Unisystem

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2