reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© TME Przemysł elektroniczny | 30 września 2015

TME uruchamia dwie nowe układnice paletowe

Kolejnym krokiem w realizacji planów inwestycyjnych w centrum wysyłkowo-magazynowym w Łodzi jest uruchomienie dwóch nowych układnic o wysokości 22 m i wydajności 35 palet na godzinę.
- Chcemy oferować naszym klientom możliwie największą ilość towarów dostępnych od ręki, dlatego tak ważne jest dla nas efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Produktów w ofercie TME stale przybywa. Rośnie także liczba składanych zamówień, a inwestycja w układnice w magazynie wysokiego składowania pozwala nam zwiększyć wydajność i efektywność realizacji zamówień – mówi prezes firmy Transfer Multisort Elektronik Zbigniew Kuczyński.

Docelowo w magazynie wysokiego składowania TME będzie działało 5 układnic paletowych i 5 pojemnikowych. Na III etapie inwestycji, oprócz rozbudowy centrum wysyłkowo-magazynowego, zaplanowano także budowę nowego budynku biurowego dla pracowników TME.


© TME

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 26 2018 15:08 V9.5.0-2