reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Husarion Przemysł elektroniczny | 28 września 2015

Husarion leci do Doliny Krzemowej

Polska firma robotyczna Husarion wygrała konkurs Business Mixer organizowany w AIP Business Link. Główną nagrodą w konkursie jest program akceleracji Ready to Go realizowany w Dolinie Krzemowej.
Flagowym produktem Husariona jest RoboCORE, czyli „serce robota”. Jest to platforma hardware'owa i software’owa, umożliwiająca łatwe skonstruowanie własnego robota. Konstruktorom z krakowskiej firmy Husarion udało się już w tym roku zebrać 50 tys. USD w kampanii na portalu crowdfundingowym.

Na Business Mixer zapraszane są startupy ze społeczności Polski Przedsiębiorczej oraz goście specjalni – guru biznesu, odnoszący sukcesy przedsiębiorcy, innowatorzy, prezesi międzynarodowych firm, osoby, które postawą i działaniem reprezentują pasję i niekonwencjonalne podejście do prowadzenia swoich biznesów.


© Husarion

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1