reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 września 2015

Drugi budynek Technoparku Gliwice już otwarty

W zeszłym tygodniu miało miejsce oficjalne otwarcie nowego budynku Parku Naukowo-Technologicznego "Technopark Gliwice"
Pierwsze firmy wprowadziły się do budynku 1 sierpnia 2015 roku. Aktualnie budynek o powierzchni 1000 m2 jest w całości wynajęty i działa w nim 11 firm. Są to firmy głównie inkubowane, ale również dojrzałe, które współpracują z Politechniką Śląską. Dzięki nowej inwestycji Technopark Gliwice może rozszerzyć swoją funkcję inkubacyjną, ponieważ oferuje więcej miejsca dla firm inżynierskich, często połączonych z Politechniką Śląską. Wśród aktualnych lokatorów Inkubatora znajdziemy również firmy doradcze, które widzą swoją rolę w tym, żeby inkubować pomysły wywodzące się z uczelni i poszukiwać finansowania dla nich.

Budynek to trzy kondygnacje kompleksowo wyposażonych pomieszczeń biurowych o powierzchni od 20 m2 do 60 m2, w pełni wyposażone w media, instalację teletechniczną, internet, itp. Infrastruktura jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W budynku znajduje się również certyfikowane laboratorium komputerowe ECDL. Dodatkowo do dyspozycji lokatorów jest wspólna kuchnia oraz wyłączny parking. Dla firm, które dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie, powstała także strefa co-workingowa, czyli wspólna przestrzeń do pracy. Obecnie z usługi korzysta 8 firm.---
Źródło: © Technopark Gliwice

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2