reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© filmfoto dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 21 września 2015

Johnson Controls zwolni 3 tys. osób

Amerykański producent komponentów samochodowych zwolni 2,5% wszystkich zatrudnionych w ciągu najbliższych dwóch lat.
Johnson Controls ogłosił decyzję o redukcji etatów w zeszły piątek. Firma zapowiedziała wdrożenie programu cięcia kosztów, który ma przynieść oszczędności na poziomie 250 mln USD rocznie.

Johnson Controls to firma doskonale znana również w Polsce. Główna kwatera mieści się w Milwaukee, natomiast w Polsce koncern ma siedziby w Katowicach, Bieruniu, Żorach, Siemianowicach Śląskich, Skarbimierzu, Świebodzinie i Warszawie. W majowej Liście 500 spółka zajmowała 278. miejsce z przychodami przekraczającymi 1 mld PLN.

Johnson Controls zatrudnia na całym świecie około 170 tys. pracowników. Firma działa w branży motoryzacyjnej, dostarcza m.in. akumulatory kwasowo-ołowiowe oraz akumulatory do pojazdów o napędzie hybrydowym i elektrycznym. JC oferuje także sprzęt i systemy kontroli dla ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa oraz zabezpieczeń dla budynków.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1