reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© tomas popelka dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 15 września 2015

Bosch zainwestuje w produkcję na Węgrzech

Bosch przeznaczy 9,3 mld HUF (prawie 29,5 mln EUR) na inwestycję w zakład Robert Bosch Energy and Body Systems Kft, w Miszkolcu na Węgrzech.
Rozbudowę fabryki wspiera rząd węgierski, który wykłada 1,4 mld HUF z całej kwoty 9,3 mld HUF. Celem inwestycji jest przede wszystkim zwiększenie mocy produkcyjnych zakładu w Miszkolcu, w odpowiedzi na rosnący popyt ze strony klientów. Potrzebne będą zarówno nowe linie produkcyjne, jak i wysoko wykwalifikowani specjaliści.

- Inwestycja w Miszkolcu udowadnia, że Węgry to niezwykle ważna lokalizacja dla Boscha oraz podkreśla kluczową rolę fabryki w Miszkolcu w procesie wzmocnienia produkcji dla przemysłu motoryzacyjnego w Europie Centralnej – powiedział Javier González Pareja, przedstawiciel Grupy Bosch na Węgrzech.

W ciągu ostatnich trzech lat fabryka Robert Bosch Energy and Body Systems Kft. w Miszkolcu zrealizowała kilka projektów badawczo-rozwojowych dofinansowanych z programów Unii Europejskiej. Efektem tych projektów było opracowanie nowych produktów oraz utworzenie nowych miejsc pracy w regionie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2