reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© casey bishop dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 września 2015

Freescale przejmuje CogniVue

Przejęcie CogniVue, dostawcy rozwiązań IP do przetwarzania i rozpoznawania obrazu, wspomoże rozwój innowacji w dziale rozwiązań wizyjnych dla motoryzacji.
Freescale Semiconductor poinformował o przejęciu kanadyjskiej spółki, dzięki czemu chce wzmocnić swoją pozycję na rynku rozwiązań przeznaczonych do autonomicznych samochodów.

Freescale to jeden z największych dostawców czujników i mikroprocesorów do radarów i systemów wizyjnych dla motoryzacji, przy czym jedną z mocniejszych stron są układy do systemów asystenta kierowcy ADAS (advanced driver assistance systems).

Przejęcie technologii CogniVue oraz działu badawczo-rozwojowego kanadyjskiej spółki umożliwi firmie przyspieszenie rozwoju innowacji przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej. Rozwiązania CogniVue są już wdrożone w produktach Freescale, np. procesorach S32V zaprezentowanych w marcu bieżącego roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-1