reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© aydindurdu dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 września 2015

Keysight Technologies przejął Electroservices Enterprises Ltd.

Firma Keysight Technologies ogłosiła nabycie Electroservices Enterprises Ltd, brytyjskiej firmy specjalizującej się w zakresie serwisowania aparatury pomiarowej.
Electroservices, mający siedzibę w Telford realizuje usługi związane z elektryczną, mechaniczną i fizyczną kalibracją i naprawą oraz z zarządzaniem zasobami. Firma zdobyła wielu klientów w sektorze wojskowym, telekomunikacyjnym i w przemyśle.

- To posunięcie potwierdza zaangażowanie Keysight w oferowanie klientom z Europy coraz szerszej oferty najwyższej jakości usług pokrywających ich pełen zakres działalności - powiedział Chris Rennie, dyrektor zarządzający Keysight Technologies U.K. Ltd. i dyrektor działu usług na teren Europy. - Doświadczony zespół pracowników z Electroservices pozwoli rozszerzyć oferowane przez nas usługi, pomagając naszym klientom w osiągnięciu założonych przez nich celów biznesowych.

- Biorąc pod uwagę fakt, że obie firmy reprezentują ten sam etos bazujący na ludziach i doskonałej obsłudze klienta, uważamy że obecna sytuacja stanowi wygraną dla naszych kolegów i klientów oraz pomoże nam utrzymać obecny poziom świadczonych usług w zakresie serwisu aparatury pomiarowej na terenie Wielkiej Brytanii i poza nią - skomentował Simon Plant, dyrektor zarządzający Electroservices.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-1