reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© hannu viitanen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 września 2015

PartnerTech w Sieradzu rozbudowuje fabrykę

Powierzchnia sieradzkiego zakładu producenta elektroniki zwiększy się o dodatkowe 1900 m kw. Prace budowlane ruszyły na początku sierpnia.
Sieradzki PartnerTech rozbudowuje obecną siedzibę, by stworzyć dodatkową przestrzeń produkcyjno-magazynową. Finalizacja inwestycji zaplanowana jest na koniec lutego 2016 roku.

- Zwiększenie powierzchni fabryki to odpowiedź na rosnące potrzeby naszych klientów – komentuje Piotr Owczarek, dyrektor zarządzający PartnerTech Sieradz. Przy okazji rozbudowy spółka stawia też na modernizację produkcji. Dotyczy to m.in. pomieszczenia cleanroom, w którym podniesiony zostanie poziom czystości, ale także ogólnego rozwoju przepływu produkcji, usprawnienia obiegu towarów z i do magazynu oraz zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w łańcuchu dostaw. Poprawione mają zostać również szlaki komunikacyjne, a pracownicy uzyskają dostęp do nowych pomieszczeń socjalnych.

PartnerTech Sieradz jest częścią Grupy PartnerTech, która ostatnio została przejęta przez firmę Scanfil, światowego dostawcę usług produkcji kontraktowej z niemal 40 letnim doświadczeniem.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2