reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Integer.pl Przemysł elektroniczny | 04 września 2015

InPost rozważa wejście na giełdę

Polski producent paczkomatów rozważa różne możliwości związane z potencjalną pierwszą ofertą publiczną oraz notowaniem akcji na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
- Integer.pl SA rozważa różne opcje strategiczne związane z finansowaniem spółki Easypack oraz zmniejszeniem zaangażowania w InPost SA, w szczególności poprzez potencjalną sprzedaż znaczącego pakietu (nie więcej niż 50%) posiadanych akcji InPost SA w drodze pierwszej oferty publicznej. Przegląd opcji strategicznych jest procesem ciągłym i zależy, między innymi, od sytuacji rynkowej i poziomu wyceny. Do tej pory nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje dotyczące jakiejkolwiek sprzedaży akcji. Odpowiednie decyzje zostaną podane w odrębnych komunikatach – czytamy w komunikacie spółki.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-1