reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© arkadiusz weglewski dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 września 2015

Medicalgorithmics chce przejąć amerykańską spółkę Medi-Lynx

Medicalgorithmics podpisał list intencyjny dotyczący przejęcia partnera biznesowego ze Stanów Zjednoczonych – spółki Medi-Lynx Cardiac Monitoring, LLC z siedzibą w Plano, w Teksasie.
Umowa – list intencyjny w sprawie przejęcia kontrolnego pakietu spółki Medi-Lynx została podpisana 31 sierpnia. Medi-Lynx świadczy na terenie USA usługi diagnostyczne w oparciu o opracowany przez Medicalgorithmics system PocketECG, na podstawie umowy aliansu strategicznego zawartej 11 marca 2014 roku.

W ramach listu intencyjnego strony ustaliły cenę za udziały w Medi-Lynx oraz strukturę płatności, które są dla stron wiążące jeśli transakcja zostanie zawarta. Ponadto, strony ustaliły, że finalna umowa realizująca planowaną transakcję zostanie zawarta do dnia 30 września 2015 roku – informuje spółka w komunikacie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 24 2018 23:28 V9.4.0-2