reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mailthepic dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 31 sierpnia 2015

Keysight Technologies finalizuje przejęcie Anite

Keysight Technologies zakończył operację przejęcia firmy Anite. Keysight zapłacił około 600 mln USD w gotówce za Anite – producenta oprogramowania do prowadzenia badań w dziedzinie komunikacji bezprzewodowej.
Przejęcie ma wzmocnić strategię Keysight w rozwoju technik bezprzewodowych i poszerzania oferty oprogramowania.

- Przejęcie Anite umacnia pozycję Keysight na rynku systemów bezprzewodowych i pomaga nam rozszerzyć ofertę oprogramowania – powiedział Ron Nersesian, prezes i dyrektor generalny Keysight. – Nasze połączone, uzupełniające się wysiłki pozwolą na zaoferowanie większej wartości dodanej i szerszych możliwości naszym klientom. Jesteśmy niezwykle zadowoleni z powitania Anite w Keysight – dodał Nersesian.

---
O firmie Keysight Technologies

Keysight Technologies to globalny dostawca elektronicznej aparatury pomiarowej, który wspomaga klientów w dokonywaniu transformacji ich środowisk pomiarowych w oparciu o wprowadzane innowacje w dziedzinie pomiarów bezprzewodowych, systemów modułowych i oprogramowania. Elektroniczne przyrządy pomiarowe firmy Keysight, systemy, oprogramowanie i usługi znajdują zastosowanie podczas projektowania, rozwoju, produkcji, instalacji i użytkowania aparatury elektronicznej. Przychody firmy wyniosły około 2,9 mld USD w roku fiskalnym 2014.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2