reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Intel Przemysł elektroniczny | 01 września 2015

Intel zainwestował w producenta dronów

Intel Capital zainwestował ponad 60 mln USD w Yuneec Holding Ltd. Firmy będą też wspólnie pracowały nad nowymi produktami.
Yuneec zamierza wykorzystać fundusze otrzymane od Intel Capital na przyspieszenie rozwoju swoich produktów oraz na marketing.

- Wierzymy, że drony mają potencjał, by zmienić nasze życie na lepsze na wiele sposobów, zarówno jeśli chodzi o dostarczanie towarów konsumentom czy też badanie miejsc katastrof. Inteligentne drony firmy Yuneec, z dodatkiem technologii Intela mogą zaoferować niesamowite możliwości – powiedział Brian Krzanich, CEO Intela.

Jedną z maszyn w ofercie producenta dronów jest Yuneec Typhoon Q500 4K, bezzałogowiec, który może nagrywać materiały wideo w ultrawysokiej rozdzielczości. Właśnie ta maszyna sfilmowała część poniższego oświadczenia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2