reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Semicon Przemysł elektroniczny | 31 sierpnia 2015

Semicon inwestuje w park maszynowy

Firma Semicon powiększyła swój park maszynowy o specjalistyczne urządzenie do wykonywania wykrojów die-cut i kiss-cut z samoprzylepnych taśm, pianek i rzepów przemysłowych.
Wykrój die-cut to wycięcie wzoru z wykrojnika w taśmie z przecięciem linera (materiału chroniącego lepką część taśmy), wykrój kiss-cut zaś pozwala na pozostawienie tego elementu w nienaruszonym stanie. Dodatkowo maszynę można zaprogramować na wycięcie elementu z tzw. fingerliftem, czyli listkiem ułatwiającym zdjęcie linera z klejącej części wykroju.Semicon zajmuje się dystrybucją konwertingiem taśm przemysłowych firmy 3M i innych producentów. Dotychczas w ofercie było cięcie logroli (jumbo-rolls) taśm wszelkiego rodzaju na mniejsze rolki zgodnie z zapotrzebowaniem klienta i pod konkretną aplikację. Obecnie dział konwertingu może wykonać także wykroje die-cut i kiss-cut z dostępnych w ofercie firmy taśm przemysłowych, pianek oraz rzepów – informuje firma w komunikacie.

Nowe urządzenie pozwala konfekcjonować zamówienia w różnych konfiguracjach: die-cut + kiss cut, die-cut oraz kiss-cut. Wycięte wykroje mogą zostać dostarczone na blistrach, jako pojedyncze elementy lub w postaci nawoju – zależnie od potrzeb klienta.

---
Źródło: Semicon

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1