reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Semicon Przemysł elektroniczny | 31 sierpnia 2015

Semicon inwestuje w park maszynowy

Firma Semicon powiększyła swój park maszynowy o specjalistyczne urządzenie do wykonywania wykrojów die-cut i kiss-cut z samoprzylepnych taśm, pianek i rzepów przemysłowych.
Wykrój die-cut to wycięcie wzoru z wykrojnika w taśmie z przecięciem linera (materiału chroniącego lepką część taśmy), wykrój kiss-cut zaś pozwala na pozostawienie tego elementu w nienaruszonym stanie. Dodatkowo maszynę można zaprogramować na wycięcie elementu z tzw. fingerliftem, czyli listkiem ułatwiającym zdjęcie linera z klejącej części wykroju.Semicon zajmuje się dystrybucją konwertingiem taśm przemysłowych firmy 3M i innych producentów. Dotychczas w ofercie było cięcie logroli (jumbo-rolls) taśm wszelkiego rodzaju na mniejsze rolki zgodnie z zapotrzebowaniem klienta i pod konkretną aplikację. Obecnie dział konwertingu może wykonać także wykroje die-cut i kiss-cut z dostępnych w ofercie firmy taśm przemysłowych, pianek oraz rzepów – informuje firma w komunikacie.

Nowe urządzenie pozwala konfekcjonować zamówienia w różnych konfiguracjach: die-cut + kiss cut, die-cut oraz kiss-cut. Wycięte wykroje mogą zostać dostarczone na blistrach, jako pojedyncze elementy lub w postaci nawoju – zależnie od potrzeb klienta.

---
Źródło: Semicon

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-2