reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© adistock dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 28 sierpnia 2015

PVA otwiera europejskie centrum aplikacyjne w Holandii

14 września PVA, producent rozwiązań do dozowania w elektronice, otworzy europejskie centrum wsparcia technicznego i aplikacyjnego w Helmond (Holandia).
Nowe centrum firmy PVA (Precision Valve & Automation, Inc.) zostanie oficjalnie otwarte 14 września 2015. Zlokalizowana w Helmond (Holandia) jednostka będzie świadczyła usługi wsparcia technicznego oraz aplikacyjnego, zostanie też wyposażona w maszyny demonstracyjne. Centrum posłuży też dla celów szkoleniowych.

Pieter Van der Vorst, General Manager na Europę, komentuje: ‘Nowe centrum stanowi znaczące wsparcie w procesie rozwijania naszego biznesu w Europie i pomoże w pozyskiwaniu kolejnych instalacji. Tym samym PVA kontynuuje swoje zaangażowanie w rozwój na terenie Europy’.
Samą uroczystość otwarcia centrum zaplanowano na 14 września 2015. W dniach 15-17 września odbędą się natomiast indywidualne spotkania z potencjalnymi klientami.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2