reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Opel Wiązki | 26 sierpnia 2015

ZEM w Ełku wyprodukuje wiązki dla Opla Astry

Nowy kontrakt z fabryki Opla pozwoli na zatrudnienie ponad 250 nowych pracowników.
Zakład Elektrotechniki Motoryzacyjnej (ZEM) w Ełku będzie producentem wiązek elektrycznych do najnowszego modelu Opla Astra. W pierwszej fazie tego projektu zaplanowano zatrudnienie ponad 250 pracowników.

Rozpoczęcie nowej produkcji planowane jest w jeszcze w 3Q.2015, po przeprowadzeniu naboru pracowników i ich odpowiednim przeszkoleniu. Jak informuje firma, na początku sierpnia pierwsza grupa 60 pracowników przeszła dwutygodniowe szkolenie w zakładach Delphi w Ineu w Rumunii. Dwie kolejne grupy pracowników będą szkolone w ZEM Ełk na najnowocześniejszych liniach montażowych, które aktualnie są instalowane w zakładzie.

ZEM w Ełku od kilkudziesięciu lat produkuje wiązki motoryzacyjne; przewody akumulatorowe i wiązki zapłonowe do wszelkiego typu pojazdów i urządzeń. Współpracuje z wieloma koncernami motoryzacyjnymi i czołowymi światowymi dostawcami części samochodowych. Obecnie przy produkcji pracuje ok. 600 osób.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2