reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Renex Przemysł elektroniczny | 24 sierpnia 2015

ELZAB rozwija dział serwisu

Zlokalizowany w centrali spółki w Zabrzu dział serwisu przeniósł się do świeżo wyremontowanych pomieszczeń, wyposażonych w nowe stanowiska REECO.
Produkcja kas fiskalnych rośnie, a co za tym idzie ELZAB inwestuje także w serwis, by ten dotrzymał kroku sprzedaży. Centralny serwis fabryczny w Zabrzu, który działał dotąd w starych pomieszczeniach, od lipca rozpoczął pracę w nowej lokalizacji. – Przenieśliśmy się, by zapewnić naszym pracownikom wygodę i odpowiednie warunki pracy spełniające najnowocześniejsze standardy – mówi dla portalu evertiq.pl Marian Grzeszczuk, kierownik serwisu ELZAB.
W wyremontowanych pomieszczeniach stanęło 10 profesjonalnych stanowisk do montażu, których dostawą zajęła się włocławska firma Renex. Antystatyczne meble REECO zostały wykonane na zamówienie, zgodnie z konkretnymi wymaganiami zabrzańskiej spółki.

Nowe stanowiska pracy to nie jedyne zmiany w dziale serwisu ELZAB-u, ponieważ firma energicznie zajęła się unowocześnianiem serwisu. – To duże przedsięwzięcie, w ramach którego już wprowadziliśmy wiele zmian, dotyczących chociażby logistyki i obiegu dokumentów. Zreorganizowaliśmy także stanowiska pracy, by poprawić efektywność oraz znacznie skróciliśmy czas interwencji serwisowych – wyjaśnia przedstawiciel spółki.

ELZAB specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń fiskalnych. Spółka oferuje również wagi elektroniczne, szuflady kasowe, sprawdzarki cen, drukarki etykiet oraz akcesoria do integracji systemów kasowych. W 2014 roku przychody ze sprzedaży Grupy ELZAB wyniosły 186,96 mln PLN i były o 68,3% wyższe w stosunku do sprzedaży osiągniętej w roku poprzednim. Skonsolidowany zysk netto za ten okres wzrósł o 88,7% r/r i wyniósł 24,4 mln PLN.


Foto: © Renex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1