reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© darren baker dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 18 sierpnia 2015

KK Group sprzedaje ELOGIC

Micro Matic A/S przejęło firmę ELOGIC A/S od KK Group, właściciela KK Wind Solutions. Duński ELOGIC ma też swój zakład produkcyjny w Szczecinie.
Powodem pozbycia się przez KK Group spółki ELOGIC jest chęć skoncentrowania się na rozwiązaniach przeznaczonych dla przemysłu wiatrowego. Spółka ELOGIC zajmuje się projektowaniem oraz realizacją zamówień dla odbiorców systemów automatyki przemysłowej, kontrolno-pomiarowej, a także dystrybucji energii elektrycznej.

ELOGIC istnieje od ponad 40 lat. Główna siedziba spółki znajduje się w duńskim Løsning, firma posiada też zakład produkcyjny w Polsce, zlokalizowany w Szczecinie. Jak informuje KK Wind Solutions w komunikacie, wszyscy pracownicy ELOGIC, czyli 158 osób, będą nadal zatrudnieni w firmie, która stanie się własnością Micro Matic A/S.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-2