reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Strabag Przemysł elektroniczny | 14 sierpnia 2015

STRABAG buduje nową siedzibę firmy TRUMPF w Polsce

STRABAG rozpoczął budowę budynku biurowo-usługowego w Warszawie dla firmy TRUMPF Polska. Wartość kontraktu to 16,5 mln PLN netto. Prace budowlane zostaną ukończone w kwietniu 2016 roku.
Inwestycja zlokalizowana jest w zachodniej części stolicy, przy ul. Połczyńskiej. Zakres prac generalnego wykonawcy obejmuje budowę dwukondygnacyjnego obiektu o kubaturze ponad 17 tys. m sześć. Na parterze zaprojektowana została strefa wystawiennicza z salą ekspozycyjną oraz część biurowo-konferencyjna. Pozostałe pomieszczenia biurowe i sale spotkań wraz z dziedzińcem i zielonym ogrodem znajdą się na pierwszym piętrze. Wokół budynku przewidziany jest parking o powierzchni ponad 1,7 tys. m kw.

TRUMPF jest jednym z największym producentów maszyn do obróbki plastycznej blach jak: wycinarki laserowe do obróbki 2D i 3D, wykrawarki młoteczkowe, prasy krawędziowe, elektronarzędzia oraz jest producentem pełnej automatyzacji systemów magazynowych oraz oprogramowania. TRUMPF to również producent laserowych systemów spawających, systemów do lutospawania, napawania i znakowania laserowego.

Spółka TRUMPF Polska istnieje od ponad 10 lat i obecnie wynajmuje pomieszczenia w biurowcu przy ul. Łopuszańskiej 38B w Warszawie - Łopuszańska Business Park. Kilka lat temu podjęto decyzję o budowie własnej siedziby.

---
Źródło: Strabag

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2