reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© fotosonar dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 13 sierpnia 2015

Robert Rospedzihowski dyrektorem sprzedaży w Europie Wschodniej Farnell element14

Robert Rospedzihowski dołączył do zespołu przechodząc z firmy Thomas Cook, a wcześniej w firmie Farnell element14 pełnił funkcję dyrektora ds. zarządzania globalnymi dostawcami.
Rospedzihowski był także odpowiedzialny za pierwsze działania operacyjne firmy Farnell element14 w Europie Wschodniej ponad osiem lat temu, a teraz będzie skupiał się na rozwijających się kluczowych rynkach w Polsce, w Czechach, Rumunii, na Węgrzech i na Słowacji. Będzie urzędował w krakowskim centrum firmy oraz w siedzibie w Leeds i będzie odpowiedzialny za budowanie bliższych relacji pomiędzy firmą Farnell element14 a dostawcami i klientami w tym regionie.

- Europa Wschodnia to jeden z najbardziej ekscytujących rynków w dzisiejszej branży elektronicznej, w którym wiele się zmieniło od momentu, kiedy rozpoczynaliśmy nasze działania w tym regionie — mówi Rospedzihowski. - Obserwujemy wchodzenie na rynek wielu CEM, rzucanie wyzwań najsilniejszym graczom, a także rośnięcie w siłę społeczności OEM zainteresowanej tematyką projektowania i inżynierii. Nasza oferta pozwala nam zaspakajać potrzeby tych grup. Moją nową rolą będzie stworzenie oferty dla całej Europy Wschodniej i poszerzenie obecności w sieci, a także zaoferowanie wsparcia w lokalnych językach w celu dostarczenia klientom najwyższej jakości obsługi, której oczekują.

Powołanie to dopełnia niedawne przeniesienie zespołu obsługi klienta do biura w Krakowie w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klientom z Europy Wschodniej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2