reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© sergey pesterev dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 sierpnia 2015

APS Energia z certyfikatem IRIS

Uzyskanie certyfikatu IRIS rev. 02.1 umożliwi firmie APS Energia dalszą ekspansję na rynku trakcji i transportu – pisze spółka w komunikacie.
W maju tego roku audytorzy z jednostki certyfikującej Bureau Veritas (BV) sprawdzali czy proces projektowania, produkcji oraz serwisu urządzeń w APS Energia odbywa się zgodnie z wymaganiami standardu IRIS rev. 02.1. Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym.

Standard IRIS (International Railway Industry Standard) został opracowany przez Europejskie Zrzeszenie Przemysłu Kolejowego (UNIFE), którego członkami są najwięksi producenci z tej branży w Europie (m.in. Bombardier Transportation, Alstom Transportation, Siemens Transportation i Ansaldo Breda). Celem jego wprowadzenia była poprawa jakości oraz niezawodności taboru kolejowego w całym łańcuchu dostaw. Certyfikat IRIS zastępuje świadectwa wystawiane przez poszczególnych producentów taboru, dlatego ubiega się o niego większość firm rozpoczynających działalność na rynku kolejowym.

- APS Energia od 2013 roku prowadzi ekspansję na rynkach trakcji i transportu. Zespół inżynierski firmy opracował typoszereg nowoczesnych przetwornic stosowanych w pojazdach szynowych. Dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów zasilania gwarantowanego pozwala firmie nawiązać współpracę z największymi producentami pojazdów szynowych w Polsce i na świecie – czytamy w komunikacie APS Energia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
July 18 2018 17:55 V10.0.0-2