reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© sergey pesterev dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 11 sierpnia 2015

APS Energia z certyfikatem IRIS

Uzyskanie certyfikatu IRIS rev. 02.1 umożliwi firmie APS Energia dalszą ekspansję na rynku trakcji i transportu – pisze spółka w komunikacie.
W maju tego roku audytorzy z jednostki certyfikującej Bureau Veritas (BV) sprawdzali czy proces projektowania, produkcji oraz serwisu urządzeń w APS Energia odbywa się zgodnie z wymaganiami standardu IRIS rev. 02.1. Audyt zakończył się wynikiem pozytywnym.

Standard IRIS (International Railway Industry Standard) został opracowany przez Europejskie Zrzeszenie Przemysłu Kolejowego (UNIFE), którego członkami są najwięksi producenci z tej branży w Europie (m.in. Bombardier Transportation, Alstom Transportation, Siemens Transportation i Ansaldo Breda). Celem jego wprowadzenia była poprawa jakości oraz niezawodności taboru kolejowego w całym łańcuchu dostaw. Certyfikat IRIS zastępuje świadectwa wystawiane przez poszczególnych producentów taboru, dlatego ubiega się o niego większość firm rozpoczynających działalność na rynku kolejowym.

- APS Energia od 2013 roku prowadzi ekspansję na rynkach trakcji i transportu. Zespół inżynierski firmy opracował typoszereg nowoczesnych przetwornic stosowanych w pojazdach szynowych. Dwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu systemów zasilania gwarantowanego pozwala firmie nawiązać współpracę z największymi producentami pojazdów szynowych w Polsce i na świecie – czytamy w komunikacie APS Energia.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1