reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© peter gudella dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 06 sierpnia 2015

Nowe Competence Center Telit na Polskę i Europę Środkową

Wrocławska spółka Grinn została Competence Center firmy Telit i będzie się zajmowała wsparciem projektów realizowanych dla klientów firmy Telit.
Z początkiem sierpnia spółka Grinn została wybrana na partnera firmy Telit. Competence Centrr Telit tworzą wybrane firmy z doświadczeniem i wiedzą dotyczącymi projektowania rozwiązań dla sieci komórkowych i RF, którzy wykazują się odpowiednimi umiejętnościami w zakresie hardwaru, softwaru oraz mechaniki.

- Grinn jako Competence Center firmy Telit jest potwierdzeniem naszego międzynarodowego doświadczenia w projektowaniu i skutecznym realizowaniem strategii działania z silnymi partnerami – komentuje dla evertiq.pl Robert Otręba, CEO Grinn.

Grinn zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń elektronicznych dla firm z branży automatyki przemysłowej, produkcji urządzeń medycznych, automatyki budynków, motoryzacji i wielu innych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2