reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 27 lipca 2015

Flextronics zmienia nazwę na Flex

Spółka Flextronics oficjalnie poinformowała o zmianie nazwy na Flex. Amerykański koncern to w tej chwili dużo więcej niż tylko EMS – czytamy w komunikacie.
- Poprzez lata naszej działalności rozwijaliśmy ofertę produktów i usług, dodając wiele nowych rozwiązań. Dzisiaj jesteśmy czymś więcej niż tylko firmą EMS, dostawcą usług łańcucha dostaw czy spółką typu „tronics” – powiedział Michael Mendenhall, dyrektor marketingu i komunikacji Flex, dodając, że zmiana nazwy z Flextronics na Flex odzwierciedla ewolucję firmy i jej szybki rozwój w epoce informacyjnej. Flex jest gotowy, by definiować nową erę inteligencji, charakteryzującą się lawinowym wzrostem liczby podłączonych do sieci urządzeń. Ten rozwijający się ekosystem zmienia sposób w jaki pracujemy, bawimy się i po prostu żyjemy – mówi dalej Mendenhall.

Jak podkreśla szef firmy Flex, Mike McNamara, spółka zapewnia klientom wsparcie na każdym etapie – od projektu po masową produkcję – w szybko zmieniających się warunkach, gdy wciąż mamy do czynienia z przełomowymi technologiami oraz powstawaniem nowych modeli biznesowych.

Polska spółka Flex znajduje się w Tczewie i w czerwcu obchodziła piętnastolecie działalności. Aktualne zatrudnienie wynosi około 3 500 osób, a zakład rozbudowuje się o kolejną, trzecią halę. Firma realizuje zlecenia dla światowych marek między innymi z branży telekomunikacyjnej, przemysłowej i samochodowej.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1