reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© kornwa dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 23 lipca 2015

Ukraiński producent elektroniki w Zatorze

Firma Safe World Technologies zajmie się produkcją sprzętu elektronicznego w podstrefie Krakowskiej SSE w Zatorze.
Ukraińska firma Safe World Technologies zajmuje się opracowywaniem i produkcją współczesnych rozwiązań technologicznych. W podstrefie Zator produkować będzie niskonapięciowe urządzenia o szerokim diapazonie. Firma zainwestuje 12 000 000 złotych oraz utworzy 10 nowych miejsc pracy.

Według zapisów w KRS, firma SWT Sp. z o.o. została wpisana do rejestru 30 marca 2015 i jest wyposażona w kapitał zakładowy w wysokości 51 tys zł. Właścicielami są trzy osoby fizyczne: Andrii Martynov, Mykola Voinalovych oraz Andrii Sylenko.

To pierwsza ukraińska firma w krakowskiej specjalnej strefie ekonomicznej. O tym, czy ostatecznie inwestycja zostanie zrealizowanych zdecyduje Ministerstwo Spraw Wewnętrznych albowiem ukraińska spółka, tak jak i inne podmioty działające poza obszarem Unii Europejskiej, musi uzyskać zgodę na nabycie nieruchomości na terenie naszego kraju.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2