reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nomadsoul1 dreamstime.com Wiązki | 22 lipca 2015

Electrical Components International zadomowił się w Bielsku

Producent wiązek Electrical Components International (wcześniej Cabind) przedłużył długoterminowy najem hali produkcyjnej w Bielsku Białej.
Obiekt w Bielsku o całkowitej powierzchni prawie 13.000 m2, z czego 2 350 m2 stanowią powierzchnie socjalne i biurowe, położony jest na czterohektarowej działce. W zakładzie pracuje około 700 osób.

Electrical Components International Sp. z o. o. (wcześniej Cabind Polska Sp. z o.o.) od roku 2006 należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), specjalizującego sie w produkcji komponentów elektrycznych dla branży AGD i automotive. Od końca roku 2008 prowadzi produkcję w Bielsku-Białej i według strategii firmy ma to być największa z fabryk grupy w Europie.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 25 2018 09:38 V9.6.1-2