reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© astor Przemysł elektroniczny | 20 lipca 2015

Astor wprowadza do oferty ASTOR Watch

Astor, jeden z największych graczy na polskim rynki automatyki, wprowadza do swojej ofert smartwatch pod własną marką.
Na zegarku można zobaczyć pokazane w ergonomiczny sposób informacje dotyczące urządzeń i miejsc w zakładzie produkcyjnym na żywo. To, jakie dane można zobaczyć, określane jest przez inteligentny algorytm, który bierze pod uwagę między innymi to, gdzie osoba z zegarkiem się znajduje w pomieszczeniu. Może to być stan pracy maszyny, wydajność, wskaźnik OEE, zużycie energii.

‘Takie podejście znacząco zmniejsza chaos informacyjny i pozwala skupić się tym, co jest naprawdę istotne. Dzięki temu inżynier może natychmiast zobaczyć parametry maszyny, obok której się znajduje - bez konieczności „przeklikiwania się" przez jakiekolwiek menu i wykryć nieprawidłowości w kilka sekund’ mówi Jarosław Gracel, Dyrektor ds. Marketingu ASTOR i pomysłodawca.

Jeśli natomiast szczegółowość informacji wyświetlanych na zegarku jest nie wystarczająca, bardzie szczegółowe dane można uzyskać dzięki wspierającej aplikacji na telefony z systemem Android.

‘Aby zapewnić użytkownikowi dostęp do wszystkich informacji, ASTOR Watch nie ogranicza się do jednego źródła danych - został zaprojektowany tak, by bez problemu można było go zintegrować z szeregiem innych istniejących już systemów, np. Wonderware Historian, czy Wonderware MES’ mówi Maciej Król, twórca aplikacji.

Źródło: ASTOR

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2