reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Lumel SA Przemysł elektroniczny | 17 lipca 2015

Lumel zainwestował w nową linię SMT

Zielonogórski producent automatyki i dostawca usług EMS zainwestował w linie opartą o urządzenia JUKI oraz ERSA.
Od lipca 2015 park maszynowy Lumel SA został wzbogacony o nową linię do montażu powierzchniowego o wydajności 83.000 komponentów na godzinę (wg IPC 9850).

W skład linii wchodzi sitodrukarka ERSA, wyposażona w czyszczenie międzyprocesowe szablonu, inspekcję pasty, zwarć, zatkania otworów, rozmazania i poziomu pasty na szablonie. Dodatkowo urządzenie posiada pełny zapis danych statystycznych procesu.

Montaż wykonywany jest przez dwa automaty JUKI, uniwersalny KE-3020VA oraz szybszy FX-3RA. Jednostki te zapewniają układanie praktycznie wszystkich komponentów powierzchniowych dostępnych na rynku w zakresie od 0402mm do 74x74mm.

Linię uzupełniają 7-strefowy piec do lutowania rozpływowego ERSA HOTFLOW 3/14E oraz transportery, podajnik i odbiornik płytek niemieckiej firmy ASYS.© Lumel SA

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2