reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladek dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 lipca 2015

Jabil rozwija obecność w Wietnamie

Jabil Circuit podpisał list intencyjny z zarządem Hi-Tech Park w Sajgonie (Wietnam). Porozumienie pozwoli firmie na znaczne rozszerzenie skali operacji, prowadzonych do tej pory w ramach parku technologicznego.
Porozumienie otwiera drogę Jabil’owi do dalszych inwestycji w Wietnamie. W roku 2017 firma planuje rozpoczęcie budowy nowego budynku, przeznaczonego pod produkcję wielkoseryjną. Katalog potencjalnych zleceń w nowym zakładzie jest dość szeroki i obejmuje między innymi produkcję dla klientów z sektorów komputerów, przechowywania danych, sieci, telekomunikacji, motoryzacji, inteligentnego domu, urządzeń przenośnych, sprzedaży detalicznej, druku, przemysłu i energii.

Alessandro Parimbelli, wiceprezes i CEO jednostki Enterprise and Infrastructure w Jabil’u, podkreśla, że firma zamierza inwestować w szkolenie i rozwój lokalnego personelu, tak aby w przyszłości stali się oni liderami organizacji. Celem Jabil jest nie tylko wykreowanie liderów, lecz również wykreowanie przeszło 3.0000 nowych miejsc pracy w ciągu najbliższych 5 lat.

Jabil rozpoczął działalność operacyjną w Wietnamie w kwietniu 2007, a na przestrzeni ostatnich pięciu lat odnotowuje coroczny wzrost o 50%. Obecnie Jabil zajmuje 300.000 stóp kwadratowych powierzchni i zatrudnia 2.600 osób. Nowy zakład produkcyjny ma zajmować powierzchnie nawet do miliona stóp kwadratowych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2