reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© olivier26 dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 16 lipca 2015

Nowa siedziba Neurosoftu

Nowy budynek Neurosoft będzie w pełni przeznaczony na centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe.
1 lipca 2015 główna siedziba Neurosoft została przeniesiona do nowego budynku zrealizowanego w ramach projektu NeuroITS, przy ul. Życzliwej 8 we Wrocławiu.

Nowy budynek powstał specjalnie na potrzeby Neurosoftu. Na czterech kondygnacjach musi pomieścić się zespół liczący około 100 osób, bo Neurosoft planuje rekrutację nowych pracowników. Budynek w nowej lokalizacji jest wyposażany w najnowszy sprzęt badawczo-informatyczny.

Powstanie Centrum ITS zostało dofinansowane z funduszy Unii Europejskiej. Budynek jest w pełni przeznaczony na centrum zarządzania inteligentnymi systemami transportu drogowego (ITS/BRD) w oparciu o innowacyjne rozwiązania technologiczne i biznesowe.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 22 2018 20:21 V9.3.2-2