reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dirk ercken dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 14 lipca 2015

ZM Tarnów chcą zatrudniać elektroników zwolnionych z Mielca

ZM Tarnów, budujące obecnie nowoczesne Centrum Badawczo – Rozwojowe, chciałyby przejąć część pracowników PLZ Mielec, w tym konstruktorów elektroników.
W ostatnim czasie informowaliśmy o utworzeniu w ZM Tarnów nowoczesnego Centrum B&R oraz wysiłkach firmy nakierowanych na budowę zespołu specjalistów. Portal wnp.pl poinformował, iż prezes ZM Tarnów Krzysztof Jagiełło przedstawił zarządowi PZL Mielec propozycję zatrudnienia zwalnianych pracowników PZL Mielec.

W szczególności Tarnów poszukuje specjalistów w zakresie obróbki metali oraz kadry inżynieryjnej, w tym konstruktorów mechaników, konstruktorów elektroników oraz technologów.

- Mam nadzieję, że propozycja, przyczyni się do znalezienia nowego miejsca zatrudnienia przez część załogi PZL, co złagodzi spodziewane, bolesne skutki społeczne procesu restrukturyzacji zatrudnienia – napisał prezes Jagiełło w propozycji przesłanej na ręce prezesa PZL Mielec Janusza Zakręckiego.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2