reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© nickondr dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 09 lipca 2015

Zmiany w zarządzie Philips Lighting Poland

Zgodnie z informacjami podanymi w iMSiG Marek Sobieraj zastąpił Marka Huzarewicza na stanowisku prezesa zarządu Philips Lighting Poland.
Dotychczasowy prezes zarządu i dyrektor generalny Marek Huzarewicz został wiceprezesem Philips Lighting Poland. Informacja ukazała się w Monitorze Sądowym i Gospodarczym z dnia 7 lipca 2015 roku.

Ale to nie koniec wiadomości dotyczących Philipsa, ponieważ zaledwie dzień później, 8 lipca, do rejestru KRS wpisano informację o zmianie nazwy spółki. Jest to związane z zeszłorocznym wydzieleniem ze struktur Philips grup Lumileds oraz Automotive Lighting, a następnie sprzedażą 80,1% udziałów nowej spółce amerykańskiemu funduszowi Go Scale Capital. Jeśli chodzi o polskie zakłady Philipsa, transakcja objęła jedynie fabrykę w Pabianicach, która stała się własnością funduszu Go Scale Capital. Stąd wpis do KRS, w którym Philips Lighting Poland Spółka Akcyjna została zastąpiona przez Lumileds Poland Spółka Akcyjna z siedzibą w Pabianicach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2