reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© badoff dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 10 lipca 2015

Będzie walka robotów-gigantów

Przeciwnikami w tym pojedynku będą amerykański MegaBots Mark II (cena: 175 tys. USD, waga: ponad 5 ton) i japoński Suidobashi (1 mld USD i 4 tony).
- Wy macie robota giganta, my mamy robota giganta. Wiecie co to oznacza. Wyzywamy was na pojedynek – oznajmili twórcy robota MegaBots japońskiej firmie Suidobashi Heavy Industries, a Japończycy podchwycili pomysł. Firmy mają jeszcze rok, by przygotować się do walki. A oto zapowiedź wydarzenia:Zainteresowani tematem pewnie zetknęli się już z filmem “Gignaci ze stali”, w którym roboty zastąpiły bokserów. Otóż, nie, walka pomiędzy amerykańskim a japońskim robotem to jeszcze nie ten etap, gdy wypuszczamy autonomiczne cyborgi na ring, bo w środki olbrzymów będą siedzieli ludzie. Ale powiedzmy, że to może być duży krok do stworzenia całkiem nowej rozrywki.

I tak dla przypomnienia, przed weekendem, trailer “Gigantów ze stali”.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-2