reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© vladimir melnik dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 lipca 2015

Kongsberg zwiększa powierzchnię produkcyjną

Producent podzespołów samochodowych wynajął dodatkowe ponad 2,4 tys. m kw. powierzchni w parku logistycznym MLP Pruszków I należącym do MLP Group.
Firma Kongsberg Automotive Sp. z o.o. zawarła umowę najmu dodatkowych nieco ponad 2,4 tys. m kw. powierzchni magazynowej w parku logistycznym MLP Pruszków I. Z tego na cele produkcyjne przeznaczone będzie blisko 2,2 tys. m kw. Tym samym producent podzespołów samochodowych zwiększył do blisko 16,5 tys. m kw. wynajmowaną powierzchnie w centrum logistycznym należącym do MLP Group.

Kongsberg Automotive jest związany z MLP Group od 2000 roku. Wynajął wówczas w parku MLP Pruszków I halę produkcyjną, w której początkowo pracowało zaledwie 18 osób. W marę rozwoju firma przeniosła się do większego obiektu na terenie tego samego centrum logistycznego. Teraz dodatkowo wynajęła halę, w której właśnie rozpoczynała działalność. Kongsberg zatrudnia aktualnie ponad 1000 pracowników. Specjalizuje się w produkcji systemów do podgrzewania foteli samochodowych oraz zwiększających komfort siedzenia, w tym m.in. systemów masażu. - Naszym strategicznym celem jest elastyczna współpraca z najemcami polegająca m.in. na optymalnym dopasowaniu wielkości wynajmowanej powierzchni do ich bieżących potrzeb. Takie rozwiązanie jest korzystne dla obu stron. Klientom pozwala dopasować poziom kosztów do skali prowadzonej działania. Z kolei MLP ma zapewniony systematyczny rozwój parków logistycznych, a tym samym gwarancję poprawy osiąganych wyników finansowyc - podkreślił Radosław T. Krochta, dyrektor generalny, wiceprezes zarządu MLP Group SA.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2