reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© timur anikin dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 08 lipca 2015

Fideltronik rośnie w siłę

Polski producent elektroniki szacuje, że w przychody w bieżącym roku wyniosą nawet 200 mln EUR – informuje „Puls Biznesu”.
Fideltronik zbudował już prawdziwą potęgę w Suchej Beskidzkiej i produkuje dla klientów ze światowej pierwszej ligi. Jak wynika z informacji „Pulsu Biznesu”, przychody spółki co roku rosną o kilkanaście procent.

Nic więc dziwnego, że Fideltronik rozbudowuje moce produkcyjne. W zeszłym roku w czerwcu firma otrzymała zezwolenie na działalność w specjalnej strefie ekonomicznej i zapowiedziała wówczas budowę nowoczesnego kompleksu do montażu i konfiguracji modułów elektroniki. Hala ma mieć powierzchnię 9 tys. m kw., zakończenie inwestycji planowane jest jeszcze na 2015 rok. W ramach zezwolenia Fideltronik zobowiązał się także do utworzenia przynajmniej 50 nowych miejsc pracy

Ostatnio, jednym z ciekawszych wydarzeń w firmie, było ogłoszenie w maju tego roku podpisanie listu intencyjnego ze spółką Raytheon, który dotyczy współpracy przy tworzeniu systemu obrony przeciwlotniczej i przeciwrakietowej Polski.

Fideltronik Poland spółka z o.o. jest największym polskim przedsiębiorstwem branży EMS (Electronics Manufacturing Services) zajmującym się produkcją podzespołów elektronicznych.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1