reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bdriver dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 07 lipca 2015

PartnerTech AB wycofuje akcje z Nasdaq

Szwedzki dostawca usług EMS zadecydował o wycofaniu akcji z obrotu na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq w Sztokholmie.
Decyzja PartnerTecha jest związana z ofertą firmy Scanfil, która 25 maja 2015 roku złożyła ofertę gotówkową zakupu wszystkich akcji PartnerTecha. Po sfinalizowaniu umowy Scanfil stał się właścicielem ponad 90% akcji PartnerTecha. Scanfil zadecydował o uruchomieniu dodatkowego procesu zakupu pozostałych akcji szwedzkiego producenta kontraktowego.

W związku z powyższym rada dyrektorów PartnerTecha powzięła decyzję o wycofaniu akcji firmy z Nadaqu w Sztokholmie. Ostatni dzień, w którym akcje będą oferowane to 17 lipca 2015 roku.

W Polsce znajdują się dwie siedziby PartnerTecha: zakład w Sieradzu, znajdujący się w grupie Electronics oraz zakład w Mysłowicach, należący do grupy System Integration.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 25 2018 11:14 V9.5.0-1