reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© dimitry romanchuck dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 03 lipca 2015

Cisco chce przejąć firmę OpenDNS

Open DNS z siedzibą w San Francisco jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań bezpieczeństwa na wszystkie rodzaje urządzeń. Wartość transakcji to 635 mln USD.
Przejęcie OpenDNS pomoże Cisco w realizacji strategii w obszarze bezpieczeństwa IT, polegającej na zapewnieniu ochrony każdemu elementowi sieci, o każdej porze i wszędzie, gdziekolwiek się znajduje – informuje Cisco. Spodziewana finalizacja przejęcia nastąpi w pierwszym kwartale roku fiskalnego 2016.

- Połączenie możliwości przewidywania i analizy zagrożeń, oferowanych przez platformę chmurową OpenDNS z dotychczasowym, bogatym portfolio niezawodnych rozwiązań bezpieczeństwa od Cisco pozwoli zwiększyć widoczność zagrożeń w całej rozszerzonej sieci, a więc zarówno urzadzeń, z których pracownicy korzystają w biurach i odziałach swoich firm, jak też z dala od nich. Ponadto, pozwoli zmniejszyć czas niezbędny do wykrycia i reakcji na zagrożenia oraz zmniejszy ryzyko naruszenia bezpieczeństwa – czytamy dalej w komunikacie firmy.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2