reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© pichetw dreamstime.com_hand pushing information button on touch screen Przemysł elektroniczny | 01 lipca 2015

Delphi finalizuje sprzedaż biznesu Thermal

Delphi Automotive PLC sfinalizował proces sprzedaży swojego biznesu Thermal firmie MAHLE Behr GmbH & Co. KG.
Warunki sprzedaży są zgodne z ogłoszonymi w dniu 19 lutego 2015 roku (cena sprzedaży wynosi 727 mln USD). Jednocześni Delphi i MAHLE podpisały osobny list intencyjny w sprawie sprzedaży udziału Delphi w spółce Shanghai Delphi Automotive Air-Conditioning System Co., Ltd. Zakończenie transakcji spodziewane jest w roku 2016.

- Sprzedaż naszego biznesu Thermal firmie MAHLE to efekt zaangażowania wszystkich stron - powiedział Kevin P. Clark, prezydent i CEO Delphi. - MAHLE jest światowym liderem wymienników ciepła w branży motoryzacyjnej, a przejęcie biznesu Thermal jeszcze bardziej umacnia go w tej pozycji. To stworzy nowe możliwości dla pracowników i przyczyni się do lepszej obsługi klientów. Ta transakcja stawia Delphi wśród firm skoncentrowanych na rozwoju produktów o wysokim potencjale wzrostu związanych z układami napędowymi, elektroniką i bezpieczeństwem oraz architekturą elektryczno- elektroniczną, odpowiadających na potrzeby rynku w zakresie bezpieczeństwa, ochrony środowiska i łączności.

Dział Delphi Thermal osiągnął w 2014 r. przychody na poziomie 1,6 mld USD, zatrudniając około 7500 pracowników w 13 zakładach na świecie.

---
O Delphi
Delphi Automotive PLC jest globalnym dostawcą technologii dla pojazdów osobowych i ciężarowych. Firma ma siedzibę główną w Gillingham, w Wielkiej Brytanii i prowadzi główne centra techniczne, zakłady produkcyjne i centra obsługi klienta w 33 krajach.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 21 2018 15:38 V9.3.2-2