reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ginasanders dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2015

Valeo zainwestowało w Aledia

Firma Valeo kupiła 10,5% udziałów w technologicznym start-upie Aledia, który rozwija innowacyjne technologie oświetlenia dla motoryzacji.
- Jesteśmy przekonani, że technologia 3D LED firmy Aledia wraz z doświadczeniem Valeo w sektorze oświetlenia dla motoryzacji umożliwią wprowadzenie na rynek przełomowej innowacji w dziedzinie oświetlenia samochodowego – komentuje Maurizio Martinelli, Visibility Systems Business Group President w firmie Valeo.

Valeo dostarcza komponenty dla branży motoryzacyjnej dla producentów samochodów na całym świecie. W 2014 roku Grupa Valeo zanotowała przeychody na poziomie 12,7 mld EUR. Firma ma 133 fabryki na świecie, 50 ośrodków zajmujących się badaniem i rozwojem oraz zatrudnia 81,2 tys. ludzi w 29 krajach świata.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2