reklama
reklama
reklama
reklama
© Mentor Poland Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2015

Mentor Poland finalizuje budowę hali

Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na 17 lipca bieżącego roku.
- Obecnie wykańczamy pomieszczenia wewnątrz, trwa tynkowanie, malowanie i kafelkowanie. Prowadzimy także prace na zewnątrz budynku – robimy drogi dojazdowe i chodniki – mówi dla evertiq.pl Filip Lewicki, menedżer ds. kluczowych klientów w firmie Mentor Poland.

W Jelczu-Laskowicach powstanie hala produkcyjno-magazynowa firmy Mentor Poland wraz z częścią socjalno-biurową o łącznej powierzchni 3,3 tys. m kw., z czego na produkcję przeznaczone jest około 1,5 tys. m kw.

W związku z inwestycją Mentor zamierza sukcesywnie zwiększać zatrudnienie. Obecnie w firmie pracuje około 100 osób, ta liczba może wzrosnąć nawet do 150.

Mentor to niemiecka grupa przemysłowa specjalizująca się w projektowaniu i produkcji części mechanicznych, elektronicznych oraz optoelektronicznych dla przemysłu. Mentor jest producentem systemów światłowodowych, komponentów do montażu SMD i THT (włączniki, przyciski, diody LED, wyświetlacze 7-segmentowe), kontrolek LED, podzespołów do klawiatur oraz modułów oświetleniowych.

W polskim oddziale firmy w Jelczu-Laskowicach montowane są komponenty oświetlenia zewnętrznego do samochodów z grupy Volkswagen oraz produkowane są pokrętła i uchwyty przemysłowe.


Foto: © Mentor Polska

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
May 11 2018 10:46 V9.5.4-2