reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© bakhtiarzein dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 02 lipca 2015

Accelerace wesprze polskie start-upy

Największy w krajach Skandynawii program akceleracyjny Accelerace jeszcze w tym roku rozpocznie działalność w Polsce otwierając tu biuro.
Wiadomość tę ogłosił Peter Torstensen z Accelerace podczas warszawskiej edycji Bitspiration, na której to konferencji spotkali się inwestorzy, start-upowcy, dziennikarze i mentorzy, których celem jest rozwój i wspieranie start-upów w Polsce. Duński Accelerace pomógł do tej pory rozwinąć się 275 młodym firmom.

Wygląda na to, że Accelerace będzie miał co robić w naszym kraju, ponieważ w ostatnich latach na polskiej scenie start-upowej działo się wiele dobrego. Przykładem może być chociażby obecność naszych przedsiębiorców wśród MIT Innovators Under 35, czyli młodych innowatorów wyróżnianych co roku przez prestiżowy magazyn MIT Technology Review.

---
Źródło: web.gov.pl

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-1