reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© norebbo dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 czerwca 2015

Comarch otrzymał kredyt na inwestycję w Łodzi

Bonus Development, spółka zależna Comarch SA zawarła z bankiem Pekao umowę kredytu budowlano-inwestycyjnego na finansowanie i refinansowanie inwestycji biurowej w Łodzi.
Wysokość kredytu to maksymalnie 38,8 mln PLN i stanowi on nie więcej niż 90% kwoty kosztów netto inwestycji, związanych z przebudową budynku pofabrycznego oraz budową przyległego budynku biurowego w Łodzi.

Wcześniej w tym miesiącu Comarch poinformował o podpisaniu umowy pomiędzy Bonus Development oraz Skanska SA na realizację łódzkiej inwestycji. Powierzchnia całkowita budynku będzie wynosić 9 906,20 m. kw. Planowany termin zakończenia inwestycji to trzeci kwartał 2016 roku.

Comarch to polski producent i dostawca rozwiązań informatycznych, który działa w wielu branżach: telekomunikacji, finansach, bankowości i ubezpieczeniach, handlu i usługach, infrastrukturze IT, administracji publicznej, przemyśle, służbie zdrowia, a także w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
June 15 2018 00:12 V9.6.1-2