reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© ermess dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 30 czerwca 2015

Technomex współpracuje z Uniwersytetem Śląskim

Producent sprzętu medycznego podpisał porozumienie o współpracy naukowo-badawczej i wdrożeniowej z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach.
Umowa została podpisana w kwietniu, a współpraca firmy i uczelni obejmuje m.in. partnerstwo gospodarcze nastawione na rozwijanie i transfer nowych technologii, usług i produktów, wspieranie kontaktów pomiędzy inwestorami a sferą naukowo-badawczą, w tym realizację wspólnych przedsięwzięć takich, jak projekty badawcze, rozwojowe, inwestycyjne itp. oraz udział w procesie opracowywania programów studiów dla inżynierii biomedycznej i organizację zajęć, praktyk studenckich i staży absolwenckich.

PHU Technomex sp. z o.o. jest obecny na polskim rynku producentów i dostawców sprzętu rehabilitacyjnego od 1987 roku i zajmuje się kompleksowym wyposażaniem szpitali, sanatoriów, ośrodków rehabilitacyjnych oraz prywatnych gabinetów terapeutycznych.

---
Źródło: Technomex

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 21 2018 11:51 V11.0.0-1