reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© luchschen dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 29 czerwca 2015

ZMT Tarnów szuka pracowników

Propozycje pracy dla konstruktorów mechaników, podobnie jak dla konstruktorów elektroników czy programistów elektroników oraz technologów są związane z finalizacją projektu rozbudowy Centrum Badawczo-Rozwojowego spółki.
Spółka ZM Tarnów uczestniczyła w tarnowskich Targach Pracy i zaprezentowała ponad 20 ofert. ZM Tarnów zaprezentowały także warunki pracy w Centrum Badawczo-Rozwojowym studentom Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jak podkreśla spółka, zainteresowanie było bardzo duże. – Wynika to z faktu, że najbliższe lata mają być okresem większych zakupów produkowanego przez nas sprzętu, w związku z tym, że Plan modernizacji technicznej Sił Zbrojnych wchodzi w zasadniczą fazę. Dla studentów ważne jest także, że nasza oferta pracy jest połączona z możliwościami ciągłego uzupełniania kwalifikacji. Tylko w tym roku nasza spółka finansuje studia, bardzo często podyplomowe, ponad 20 pracownikom. Jak pokazały pytania dla młodych ludzi ważne jest także, że praca u nas daje kwalifikacje, które są pomocne dla ewentualnego zatrudnienia w przyszłości w innych firmach Polskiej Grupy Zbrojeniowej w całym kraju – ocenia dyrektor CBR Tomasz Kieć. Dodajmy, że w ponad 60 spółkach PGZ zatrudnionych jest obecnie ponad 17 tys. osób.

Wizyta w murach AGH była jednym z elementów porozumienia podpisanego z tą uczelnią pod koniec ubiegłego roku. ZMT współpracują także z innymi szkołami wyższymi. W rezultacie w bieżącym i ubiegłym roku spółka zatrudniła 25 absolwentów AGH oraz Politechniki Krakowskiej i Politechniki Rzeszowskiej. W tym samym okresie prace znalazło w niej także15 absolwentów tarnowskiej PWSZ. Wśród osób zatrudnianych w ostatnim okresie w ZMT są także pracownicy, którzy kształcili się w Politechnice Świętokrzyskiej, Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej oraz w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania.

---
Źródło: ZM Tarnów

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
April 23 2018 15:48 V9.3.2-1