reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© mariusz szachowski dreamstime.com Przemysł elektroniczny | 26 czerwca 2015

Umowa offsetowa z firmą Kongsberg Defence & Aerospace

WZE podpisały umowę offsetową z firmą Kongsberg Defence & Aerospace na utworzenie w Wojskowych Zakładach Elektronicznych SA centrum serwisowania pocisków przeciwokrętowych Naval Strike Missile (NSM).
Głównym celem podpisanej umowy jest utworzenie w Wojskowych Zakładach Elektronicznych SA w Zielonce centrum serwisowania rakiet NSM na Poziomie Fabrycznym 1. W pierwszej kolejności powstaną centra: Wsparcia i Zarządzania Serwisowaniem Systemu NSM, Serwisowania Podsystemu C2 i Serwisowania MLV i TLV Systemu NSM. W następnym etapie utworzone zostanie Centrum Serwisowe Rakiet NSM – niezwykle istotne w kontekście obronności i bezpieczeństwa państwa. Realizowany jest również zapis umowy offsetowej dotyczący serwisowania i zarządzania konfiguracją systemu Nadbrzeżnego Dywizjonu Rakietowego (NDR) eksploatowanego już w Marynarce Wojennej RP – czytamy w komunikacie WZE.

Pociski NSM są już na wyposażeniu Sił Zbrojnych RP. Umowa została podpisana 10 czerwca 2015 roku.

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-2