reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Nokia Przemysł elektroniczny | 19 czerwca 2015

Nokia wraca do smartfonów

Tym razem to potwierdzona informacja. - Będziemy szukać odpowiednich partnerów – powiedział prezes fińskiej spółki Rajeev Suri.
- Microsoft produkuje telefony komórkowe, my będziemy je po prostu projektować i udostępniać licencję na markę – mówił dalej Rajeev Suri w wywiadzie dla niemieckiego Manager Magazin.

Nokia w 2014 roku sprzedała swój dział telefonów komórkowych firmie Microsoft. Zgodnie z warunkami umowy, Nokia może powrócić do tego biznesu dopiero w 2016 roku.

Pogłoski o powrocie fińskiej spółki do biznesu telefonów komórkowych pojawiały się już niejednokrotnie, jednak były dementowane przez firmę. Szczególnie w momencie, gdy na początku tego roku Nokia wprowadziła na rynek zaprojektowany przez siebie tablet N1. Produkcją zajęła się firm Foxconn.

---
Źródło: Reuters

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
September 25 2018 19:10 V11.1.0-1