reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
© Hatron Electronic Przemysł elektroniczny | 22 czerwca 2015

Hatron wybuduje nową siedzibę

Polski producent obwodów drukowanych w drugiej połowie tego roku rozpocznie budowę budynku biurowo-produkcyjnego w Modlniczce pod Krakowem.
– W tej chwili rozpatrujemy oferty od potencjalnych wykonawców inwestycji, a lada dzień otrzymamy pozwolenie na budowę – mówi dla portalu evertiq.pl Marcin Hajdziński, współwłaściciel firmy Hatron. Obecna siedziba firmy została kupiona w 1994 roku i znajduje się w centrum Krakowa. W najbliższej przyszłości firma chce się przenieść poza miasto ze względu na specyfikę produkcji oraz by zoptymalizować koszty prowadzenia biznesu.

Nowy budynek będzie miał 1100 m kw. powierzchni produkcyjnej oraz 400 m kw. powierzchni biurowej. Zakończenie inwestycji planowane jest na przyszły rok.

Firma Hatron Electronic została założona w 1988 roku przez Henryka Hajdzińskiego. W 2012 roku dział produkcji obwodów drukowanych Hatron Electronic przekształcony został w spółkę cywilną Hatron S.C. Henryk Hajdziński Marcin Hajdziński. Hatron specjalizuje się w małych i średnich seriach obwodów dwustronnych, produkując także płytki jednostronne. Uzupełnieniem oferty przedsiębiorstwa są prace prototypowe wykonywane w krótkich terminach realizacji oraz atrakcyjnych cenach . Moce produkcyjne firmy to około 2000 m kw. obwodów drukowanych na miesiąc.

A oto wizualizacja nowej siedziby firmy Hatron:


© Hatron

Komentarze

Zauważ proszę, że komentarze krytyczne są jak najbardziej pożądane, zachęcamy do ich zamieszczania i dalszej dyskusji. Jednak komentarze obraźliwe, rasistowskie czy homofobiczne nie są przez nas akceptowane. Tego typu komentarze będą przez nas usuwane.
reklama
reklama
Załaduj więcej newsów
October 15 2018 23:56 V11.6.0-1